Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Brandon Wheat Kings - Regina Pats Typy

Odświeżać
Zakończone 10/01 19:00
Country: Kanada
League: WHL

Przegląd meczu

Mecz pomiędzy Brandon Wheat Kings i Regina Pats w Kanada jest zaplanowany na 10.01 jako część turnieju WHL. Gra rozpocznie się o 19:00. Możesz odwiedzić tę stronę, aby przestudiować statystyki gier i prognozy dotyczące zakładów sportowych.

H2H i poprzednie wyniki

Brandon Wheat Kings i Regina Pats rozegrały ze sobą 33 raz na lodowisku hokejowym, gdzie Brandon Wheat Kings wygrało 20, a Regina Pats wygrało 11 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 136-111. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 05.12.25, a końcowy wynik to 4:7.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
4
0

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Brandon Wheat Kings
BWK - %
Regina Pats
REP - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Brandon Wheat Kings

9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Brandon Wheat Kings nie zremisowało

Brandon Wheat Kings Regina Pats

7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win

Regina Pats

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Regina Pats nie zremisowało

Postaw:Podwójna szansa - 12

Brandon Wheat Kings

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Brandon Wheat Kings nie przegrała

Regina Pats

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Regina Pats

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Brandon Wheat Kings

5 / 10 ostatnich meczów Brandon Wheat Kings we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Brandon Wheat Kings

5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Brandon Wheat Kings

Regina Pats

6 / 10 ostatnich meczów Regina Pats we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Postaw:1x2 - Z1

Brandon Wheat Kings

6 / 10 ostatnich meczów Brandon Wheat Kings we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

Brandon Wheat Kings

2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Brandon Wheat Kings zwycięstwem w 1. tercji

Regina Pats

6 / 10 ostatnich meczów Regina Pats we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z1

Brandon Wheat Kings

5 / 10 ostatnich meczów Brandon Wheat Kings we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

Brandon Wheat Kings

4 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Brandon Wheat Kings zwycięstwem w 2. tercji

Regina Pats

5 / 10 ostatnich meczów Regina Pats we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z1

Brandon Wheat Kings

3 / 10 ostatnich meczów Brandon Wheat Kings we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

Brandon Wheat Kings

4 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Brandon Wheat Kings zwycięstwem w 3. tercji

Regina Pats

6 / 10 ostatnich meczów Regina Pats we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z1

Brandon Wheat Kings przegląd

Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Brandon Wheat Kings są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 2.5 strzelonych bramek na mecz i 2.6 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 5.1. Z tych 10 meczów, Brandon Wheat Kings wygrał 6 meczów i przegrał 4 meczów. Klub zdobył 25 goli i nie trafił 26.

Regina Pats przegląd

Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył Regina Pats. Drużyna wygrała mecze 2 i przegrała mecze 8 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 5.1 goli na mecz i 2.9 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 8. Regina Pats strzeliło 29 goli i straciło 51.

Przepowiednie meczów

Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Brandon Wheat Kings i Regina Pats przewidzieliśmy, że Zwycięzca - Zespół 1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu.

10/01/2026

Brandon Wheat Kings

19:00

Regina Pats

Bet:Zwycięzca - Zespół 1

Miejsce Zakład